personalizacja wachlarzy personalizacja wachlarzy

 

 


LAMPIONY TYPU PLASTER MIODU

Przedstawiamy lampiony papierowe, wykonane z niezwykłą dbałością, w wielu kolorach i kształtach. Wszystkie w formie niezwykle popularnego plastra miodu. Dobierając kształty i kolory z naszej oferty, samodzielnie możemy stworzyć unikatowy zestaw ozdobny na naszą imprezę i dowolne wydarzenie. Lampiony wykonane są z papieru i bibuły.


Lampiony ozdobne papierowe

Papierowe lampiony stanowią doskonałą ozdobę w przypadku imprez urodzinowych, wesel i ślubów, jubileuszy i wielu okazji, w trakcie których chcemy na przykład ozdobić salę dla gości lub nawet domowy pokój gościnny, w którym przyjęcie będzie się odbywało.


Lampion plaster miodu

Lampiony ozdobne z papieru w kształcie plastra miodu są niezwykle ciekawą dekoracją, pasującą na wiele okazji. Forma plastra miodu pozwala na zastosowanie tej ozdoby na wiele sposobów, a także bardzo oryginalne ich oświetlenie i stworzenie niepowtarzalnej atmosfery. Znajdziesz u nas wiele kształtów – od klasycznych kul, po bardziej wyszukane i pomysłowe kompozycje.


Wszystkie proponowane przez nas lampiony ozdobne, to dekoracje często wybierane przez profesjonalne firmy organizujące wydarzenia, eventy firmowe, śluby czy wesela. 


 
     
 
 

73 produkt(ów)

na stronę

73 produkt(ów)

na stronę
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam