personalizacja wachlarzy personalizacja wachlarzy

 

 


GADŻETY

Szeroki wybór zabawnych, oryginalnych i niestandardowych gadżetów do fotobudki to gwarancja udanej sesji zdjęciowej! Akcesoria na patyczkach, kapelusze, maski i pompony, wszelkiego typu zabawne dekoracje sprawią, że żadne zdjęcie nie będzie nudne, a goście chętniej będą się fotografować. Dzięki szerokiemu asortymentowi tych niezwykłych dodatków każdy model i każda modelka znajdzie coś dla siebie.

Niezbędne gadżety do super zdjęć

Jest jeden sprawdzony i pewny sposób na to, by goście świetnie bawili się, pozując przed obiektywem lub fotografując się w fotobudce. Szalone, zabawne i kolorowe akcesoria! Wąsy nie tylko dla panów, wielkie okulary, kolorowe muchy w kropki, korony, kapelusze i kokardy i wiele innych gadżetów do zdjęć pozwoli gościom na moment przeobrazić się kogoś innego, nabrać dystansu, rozluźnić atmosferę i dobrze się bawić.


By fotografie nie były nudne

Dzięki foto-gadżetom zdjęcia z wesela będą oryginalne i zabawne, staną się cudowną pamiątką, do której nie raz będą Państwo wracać. Mogą być również oryginalnym upominkiem dla gości w ramach podziękowania za wspólnie spędzony czas i zabawę. Uśmiechnięci uwiecznieni na fotografiach goście to dowód udanego wesela i świetnej zabawy.

 
     
 
 

27 produkt(ów)

na stronę

27 produkt(ów)

na stronę
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam