personalizacja wachlarzy personalizacja wachlarzy

 

 

Chińskie lampiony szczęścia - Lampiony latające SkyWish

(znane również jako balonowe UFO lub Khoom Fay) są popularne w azjatyckiej tradycji od setek lat. Trend rozprzestrzenił się we Wielkiej Brytanii a teraz latarnie przybyły do Europy w tym Polski.

 

Chińskie lampiony szczęścia

to doskonały zamiennik dla balonów i innych ozdób tradycyjnych ponieważ dodaj pewien element emocji związanej z napełnianiem jej ciepłym powietrzem oraz obserwowaniem jak wspaniale unosi się na niebie.

 

Lampiony latające  

są ręcznie wykonane z ognioodpornego papieru, zakupione w naszym sklepie są na tyle bezpieczne, iż nie musisz martwić się, że papier ryżowy natychmiast się zapali i zepsuje ci cała przyjemność. Nasze latarnie są na to odporne i możesz być pewny, że zawsze bezpiecznie wystartują.

Wystrzegaj się imitacji sprzedawanych w innych sklepach jeśli zależy ci na jakości i dobrej zabawie.

Latarnie polecą nawet do 1,5km ale oczywiście decydują o tym warunki atmosferyczne oraz wiatr.

Są one bardzo łatwe do odpalenia, łatwe w obsłudze, nie ma wymagają skomplikowanego montażu.


Ty i Twoi goście będą podziwiać piękno każdej latarni życzeń nieba jak pływa po cichu na nocnym niebie. Używając siły ognia, latarnia życzeniem niebo poleci na kilka minut i może przejść milę w powietrzu.

Nasze kolorowe lampiony SkyWish są również idealne do użytku w ciągu dnia, i wyglądają pięknie kiedy ich żywe kolory pojawiają się na niebie w dziennym świetle.

 


7 produkt(ów)

na stronę

7 produkt(ów)

na stronę
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam