personalizacja wachlarzy personalizacja wachlarzy

 

 


ORGANZA

Organza zwana również organtyną, to materiał wykonany całkowicie z poliestru, który zajmuje szczególne miejsce w dekoracjach ślubnych i weselnych. Przyjemny w dotyku materiał, który jednocześnie jest na tyle sztywny i formowalny, by pozwolić na wykonanie sztucznych kwiatów i innych ozdób weselnych.  

Bieżniki weselne w dobrym stylu

Weselny bieżnik wykonany z organtyny na pewno sprawi oszałamiające wrażenie na wszystkich gościach, przede wszystkim dzięki niezwykłym właściwościom materiału i elegancji, którą gwarantuje. Bieżnik na wesele z tego materiału to więc z jednej strony solidność, z drugiej spora elegancja i klasa.  


Dekoracje weselne z organzy

Z materiału z powodzeniem wykonamy wiele oryginalnych kompozycji weselnych i ślubnych. Organtyna zajmuje wysokie w klasyfikacji materiałów chętnie wykorzystywanych do celów takich jak: dekoracja kościoła, dekoracja sali weselnej, ozdobienie stołów na wesele itp.   Proponujemy Państwu rolki materiału o zróżnicowanych parametrach wizualnych. Znajdziesz z pewnością kolory i wzory odpowiednie dla charakterystyki Twojego ślubu i wesela. Bieżniki na wesele i inne elementy dekoracyjne wykonane z tego materiału mogą być prane w pralce.

 
     
 
 

44 produkt(ów)

na stronę

44 produkt(ów)

na stronę
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam