personalizacja wachlarzy personalizacja wachlarzy

 

 


PERSONALIZACJA

Czasem trudno podziękować każdemu z przybyłych na wesele gości z osobna, przekazać, co się czuje, jak bardzo jest się szczęśliwym z jego obecności w tym ważnym wydarzeniu. Czasem wzruszenie odbiera mowę, kiedy indziej zwyczajnie brak na to czasu. Dlatego właśnie warto skorzystać z możliwości personalizacji i stworzyć oryginalny, unikalny upominek zapełniony słowami, które chcielibyśmy przekazać.

Spersonalizowane akcesoria weselne

Oferujemy Państwu szeroki wybór akcesoriów i dekoracji ślubnych z możliwością personalizacji – dodania osobistego tekstu i stworzenia dzięki temu indywidualnego, oryginalnego upominku dla gości weselnych. Wachlarze, wizytówki, pudełeczka czy etykiety wzbogacone w datę ślubu i imiona Pary Młodej, w słowo Dziękuję lub inną treść, którą chcieliby Państwo przekazać gościom, staną się niezwykłą pamiątką, sentymentalnym drobiazgiem, który przypominał będzie o cudownych chwilach spędzonych na Państwa uroczystości.

Możliwość osobistej dedykacji i podziękowania

Spersonalizowanie dodatków i akcesoriów weselnych sprawia, że nabierają one indywidualnego charakteru. Państwo dobierają słowa i wybierają rodzaj czcionki, my gwarantujemy precyzyjne, solidne wykonanie o najwyższej jakości. 

 
     
 
 

41 produkt(ów)

na stronę

41 produkt(ów)

na stronę
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam