personalizacja wachlarzy personalizacja wachlarzy

 

 


PŁATKI RÓŻ

Płatki kwiatów róż wykonane z materiału w szerokiej gamie kolorystycznej to oryginalna i niezastąpiona dekoracja weselna. Dodatek, który sprawi, że kościół i sala weselna nabiorą iście magicznego klimatu.  Lekkie, delikatne, sprawiające wrażenie żywych płatków kwiatu przepięknie wyglądają na ślubnych fotografiach. Zwyczajne rozsypanie  czy misternie stworzona kompozycja z płatków róż to łatwy i efektowny sposób na ozdobienie nie tylko stołu weselnego, ale również dywanu, posadzki czy schodów, po których przechodzić będzie Młoda Para.


Zachwycająca weselna dekoracja

Szeroki wybór kolorów płatków gwarantuje uzyskanie oczekiwanego efektu i stworzenie unikalnej, jedynej w swoim rodzaju dekoracji weselnej. Róże to kwiaty, które  zawsze są modne i eleganckie, a ich płatki pasują do każdego rodzaju kompozycji ślubnej. Delikatność i precyzja z jaką zostały wykonane ozdobne płatki sprawia wrażenie żywych kwiatów, a materiał najwyższej klasy gwarantuje, że nie stracą swojego koloru, nie odbarwią się i nie zwiędną. 


 

Oryginalna dekoracja, niezapomniany efekt

Płatki róż przynoszą skojarzenie z czymś magicznym, romantycznym i delikatnym. Wystarczy niewielka ilość rozrzuconych płatków na obrusie, by zwykły stół stał się efektownie udekorowanym miejscem, a obsypanie kolorowymi płatkami  Młodej Pary przed kościołem stworzy niezwykły, bajkowy klimat.


 
     
 
 

36 produkt(ów)

na stronę

36 produkt(ów)

na stronę
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam