personalizacja wachlarzy personalizacja wachlarzy

 

 


PUDEŁECZKA PREZENTOWE

Pudełeczka na drobne upominki czy słodkości, które otrzymają goście weselni od Pary Młodej, to prosty, tani i niezwykle efektowny sposób na przekazanie podziękowania za obecność na weselu, wspólne świętowanie i zabawę. Oferowane pudełeczka wpiszą się w każdy klimat wesela, będą stanowiły niezwykły element dekoracji i staną się fantastyczną ozdobą weselnego stołu. Goście z przyjemnością zabiorą je do domu.  

Do wyboru do koloru, czyli efektowne pudełeczka dla każdego

Wykonane z największą precyzją, trwałe i eleganckie pudełeczka na upominki i drobiazgi to zarówno przepiękna dekoracja stołu, jak i nietuzinkowy, uroczy sposób na zapakowanie pamiątkowego prezentu dla gości weselnych. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej oraz różnym modelom, kształtom i rodzajom znajdą Państwo pudełeczka idealnie wpisujące się styl Państwa wesela i pasujące do wybranych przez Państwa dekoracji ślubnych. Wybór rozmiaru, elementów dekoracyjnych, rodzaju zamknięcia i koloru należy do Państwa. 

Niezwykła ozdoba stołu weselnego

Pudełka na pamiątkowe drobiazgi, słodkości czy upominki wykonujemy z największą precyzją, tak, by mogły służyć Państwa gościom jak najdłużej i stały się niezwykłą oraz praktyczna pamiątką wspólnie spędzonych chwil na weselu. 

 
     
 
 

118 produkt(ów)

na stronę

118 produkt(ów)

na stronę
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam