personalizacja wachlarzy personalizacja wachlarzy

 

 


PUDEŁKA NA CIASTO

Eleganckie, trwałe i niezwykle praktyczne pudełka na ciasto sprawdzą się zarówno podczas wesela, jak i przy innych uroczystościach rodzinnych. Niezwykle estetyczne opakowanie na słodkie upominki dla gości stanie się nie tylko łatwym sposobem do zapakowania ciasta, lecz także dodatkową dekoracją i elementem wystroju. Pudełka ze zdobieniami świetnie się prezentują i zachwycają swoim wyglądem.

Praktyczne pudełka i piękna dekoracja w jednym

Dzięki wykonanym z trwałego, dostosowanego do kontaktu z żywnością kartonu pudełkom szybko, łatwo i jednocześnie estetycznie zapakują Państwo ciasto i inne smakołyki. Pudełka są niezwykle wytrzymałe i pojemne. Mocny uchwyt zapewni stabilny i wygodny transport, dzięki czemu zawartość pudełka nie ulegnie zniekształceniu czy zniszczeniu podczas przenoszenia. Dodatkowym atutem dekoracyjnych pudełek na ciasta są elementy graficzne, które sprawiają, że pudełka cechują się oryginalnością i stanowią rodzaj ozdoby stołu.


Nietuzinkowe pudełka na ciasto

Aby ofiarowane gościom ciasto, smakowało jeszcze lepiej, polecamy przepiękne pudełka w szerokiej gamie kolorystycznej, wzbogaconymi w różne motywy dekoracyjne. Dzięki nim ciasto zyska niestandardową oprawę, a goście bez trudu zabiorą słodkie upominki do domu.

 
     
 
 

24 produkt(ów)

na stronę

24 produkt(ów)

na stronę
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam