personalizacja wachlarzy personalizacja wachlarzy

 

4 produkt(ów)

Wachlarze japońskie, wachlarz uchiwa, wachlarz paletkowy

Wachlarze japońskie UCHIWA

Uchiwa to tradycyjny, japoński wachlarz. Co ciekawe, wachlarze te trafiły do Kraju Kwitnącej Wiśni już w VI wieku z cesarskich Chin, gdzie zyskały popularność w okresie panowania zachodniej dynastii Han.

Pierwotnie były to wachlarze liściaste – używano w tym celu dużych rozmiarów liścia oraz zwierzęcych włosów. Z czasem zmieniły się w wachlarze wytwarzane z bambusa i papieru. Warto podkreślić, że początkowo wachlarze uchiwa z papieru posiadała jedynie rodzina cesarska oraz wysocy kapłani – wachlarz był bowiem oznaką godności i wiele mówił o pozycji społecznej.

Czytaj więcej
Komentarze | Dodano do Blog Przez Coburg Coburg

Dekoracje stołu ślubnego

Niebanalne sposoby na dekorację stołu weselnego

Przyjęcie weselne to wyjątkowy wieczór, nic więc dziwnego, że Para Młoda chciałaby, aby chwile te upłynęły nie tylko w miłym towarzystwie, lecz również przy akompaniamencie wyjątkowej oprawy wizualnej.

 

Dekoracja Sali weselnej zazwyczaj nie jest problemem – wystarczy wizja, pomoc doświadczonego dekoratora wnętrz czy konsultanta ślubnego. Warto pamiętać również o szczegółach, które na pierwszy rzut oka mogą nie wydać się istotne, jednak tak naprawdę – znacząco wpływają na to, jak goście czują się na naszym przyjęciu. Chodzi o dekorację stołu – oczywiście – kwiaty, misternie złożone serwetki, piękna porcelana – to jednak nie koniec możliwości, po jakie możemy sięgnąć w tym wyjątkowym dniu.

Czytaj więcej
Komentarze | Dodano do Blog Przez Coburg Coburg


Lampiony SkyWishLampiony latające SkyWish

(znane również jako balonowe UFO lub Khoom Fay) są popularne w azjatyckiej tradycji od setek lat. Trend rozprzestrzenił się we Wielkiej Brytanii a teraz latarnie przybyły do Europy w tym Polski.


Chińskie lampiony SkyWish


to doskonały zamiennik dla balonów i innych ozdób tradycyjnych ponieważ dodaj pewien element emocji związanej z napełnianiem jej ciepłym powietrzem oraz obserwowaniem jak wspaniale unosi się na niebie.

Czytaj więcej
Komentarze | Dodano do Blog Przez Coburg Coburg

Dodatki śłubne, parasolka ślubna ecru, parasolka mariboutique

ŚLUBNY DODATEK

o którym nie możesz zapomnieć

Ślubne przygotowania to ogrom pracy, jednak największe oczekiwania weselnych gości i tak skupiają się na tym, jak wyglądać będzie Panna Młoda. Inspiracji szukać możemy wśród ikon polskiej i światowej mody, celebrytek i gwiazd światowego formatu, które doskonale wiedzą, że największa moc drzemie w dodatkach.

 

Pomysłowe dodatki – wybór ikon mody!

Przez projektantów, dziennikarzy i krytyków sztuki okrzyknięta największą ikoną polskiej mody, Małgorzata Kożuchowska. O jej aktorskim talencie można dyskutować,

Czytaj więcej
Komentarze | Dodano do Blog Przez Coburg Coburg

4 produkt(ów)

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam