personalizacja wachlarzy personalizacja wachlarzy

 

Dodatki ślubne, wszystko co niezbędne do ślubu 

Dodatki śłubne, parasolka ślubna ecru, parasolka mariboutique

Ślubne przygotowania to ogrom pracy, jednak największe oczekiwania weselnych gości i tak skupiają się na tym, jak wyglądać będzie Panna Młoda. Inspiracji szukać możemy wśród ikon polskiej i światowej mody, celebrytek i gwiazd światowego formatu, które doskonale wiedzą, że największa moc drzemie w dodatkach.


Pomysłowe dodatki – wybór ikon mody!


Przez projektantów, dziennikarzy i krytyków sztuki okrzyknięta największą ikoną polskiej mody, Małgorzata Kożuchowska. O jej aktorskim talencie można dyskutować, jednak przyznać trzeba iż każda jej stylizacja to smakowite połączenie klasy i niebanalności. Nic więc dziwnego, że w czasie poprzedzającym Jej ceremonię ślubną media prześcigały się w spekulacjach jak też zaprezentuje się Małgosia w najważniejszym dniu swojego życia. Młoda aktorka wybrała niezwykłą i zaskakującą stylizację. Prostą, wręcz ascetyczną sukienkę ozdobiła jedynie niebanalnym bukietem... czarnych kwiatów. Prasa entuzjastycznie przyjęła stylizację, co przypieczętowało pozycję Małgorzaty jako wyznacznika stylu i klasy. Podobnym tropem w stylizacji ślubnej kreacji podążyła Reni Jusis, także od lat chwalona za nienaganną klasę. Do prostej, zwiewnej, bardzo dziewczęcej sukienki, dodała rzadko stosowany w ślubnych sukniach srebrny pasek.


 

P jak pomysłowość, P jak... parasolka!


Jeśli zatem szukasz naprawdę niebanalnego pomysłu na swoją ślubną stylizację – pomyśl o parasolce, która każdą, nawet ascetyczną stylizację uczyni romantyczną, urzekającą, rozkosznie niebanalną.

Parasolka, poza tym że uwodzić będzie Twoich weselnych gości i Pana Młodego – uwiedzie także fotograficzny aparat, gdyż jak potwierdzają specjaliści ślubnych sesji foto – parasolka sprawia, iż każde ślubne zdjęcie, nawet to wykonane w fotograficznym atelier – nabiera niezwykłego, odświętnego klimatu, a zdjęcia z sesji bogatsze są o romantyczna, roztkliwiającą weselnych gości aurę.


Kolor Twojej fantazji


Oczywiście najpopularniejszym zestawem jest parasolka w kolorze sukni, tworząc razem idealną romantyczną całość, jednak jeśli jesteś odważna i chcesz zaskoczyć gości naprawdę niebanalną stylizacją, rozważ parasolkę w mocnym, kontrastowym do sukni kolorze, na przykład w intensywnej czerwieni, która doda nieco pikanterii niewinnej bieli ślubnej sukni.


Sesja w pełnym słońcu i S.O.S dla Twojego makijażu


Każdy doświadczony fotograf potwierdzi, że sesje w pełnym słońcu nie należą do najprostszych. Także dla Ciebie uśmiechanie się do oka obiektywu w czasie, gdy ślubny plener zalany jest słońcem będzie dla Ciebie nie lada wyzwaniem. Zmrużone oczy to nie jest dobry pomysł na ślubną sesję, a przecież także Twój makijaż, nawet jeśli wykonany będzie na bazie świetnych i trwałych kosmetyków, rządzi się swoimi prawami. W trosce zatem o udaną sesję i trwałość swojego ślubnego makijażu pamiętaj o parasolce, która nie tylko upiększa weselne stylizacje, ale jest także po prostu niezbędnym dodatkiem, dzięki któremu czuć się będziesz bardziej bezpiecznie i komfortowo.


Parasolki dla druhen


Coraz popularniejsze staje się wspólne planowanie ślubnych kreacji wespół z druhnami. Dzieje się tak nie bez powodu. Wśród setek ślubnych i weselnych zdjęć to właśnie Panna Młoda, otoczona wianuszkiem druhen, to najbardziej rozczulający widok, a gdy stylizacje druhen są nawiązaniem i niejako kontynuacją sukni ślubnej Panny Młodej – wtedy efekt jest naprawdę niezwykły! Przy wspólnej kawie, planując z przejęciem ślubne stroje, pomyślcie o parasolkach dla druhen, na przykład w romantycznym kolorze écru czy słodkim różu. Bawcie się, planując ślubne kreacje. Przez chwilkę jesteście przecież prawdziwymi stylistkami.

 Życzymy szampańskiej zabawy podczas ślubnych i weselnych przygotowań. Wśród przedślubnego stresu i przedweselnej bieganiny pamiętajcie, że słowo „wesele” pochodzi od czasownika „weselić się'. Weselcie się zatem weselnymi przygotowaniami.


ornament

              
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam