personalizacja wachlarzy personalizacja wachlarzy

 

Firma Victoria Coburg od lat jest liderem w sprzedaży akcesoriów ślubnych i weselnych.

 

Rozpoczęta w 1990 roku działalność przez firmę Szepieniec nadal jest kontynuowana i rozwijana. Dzięki zdobytemu doświadczeniu asortyment znajdujący się w ofercie Victoria Coburg wpisuje się w  aktualnie panujące trendy i odpowiada na oczekiwania naszych klientów. Nieustannie staramy się poszerzać ofertę tak, by każdy mógł znaleźć w niej to, czego szuka. Dzień ślubu oraz wesela to niezwykły moment w życiu każdej Pary Młodej. Naszym celem jest uczynić te chwile jeszcze piękniejszymi. 

 

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór dekoracji ślubnych oraz weselnych dodatków. Oferujemy gadżety, bez których trudno dziś sobie wyobrazić aranżację stołów dla gości i Pary Młodej czy dekorowanie sali weselnej. W ofercie Victoria Coburg znajdą Państwo bogaty wybór m. in. pudełek na ciasto lub prezenty dla gości, estetyczne woreczki na podarunki, winiety z pięknymi, różnorodnymi motywami, dodatki dekoracyjne takie jak płatki róż, konfetti, cekiny, organza oraz lampiony. 

 

Oferujemy także szeroki wybór obuwia ślubnego i wieczorowego oraz niezbędnych wkładek do butów wszelkiego typu. Proponujemy Państwu także elegancką bieliznę ślubną, gorsety, majtki, biustonosze, body i pasy  oraz  bieliznę wyszczuplającą. W naszej ofercie znajdą Państwo także piękne i estetycznie wykonane parasolki, wachlarze, torebki oraz inne niezawodne dodatki ślubne.  

 

Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów, szeroki wybór, możliwość personalizacji oraz atrakcyjne ceny. 

 


 

Victoria CoburgTa witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam