personalizacja wachlarzy personalizacja wachlarzy

 

Bezpieczne świeczki tealigt

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ
  • Bezpieczne świeczki tealigt

BEZPIECZNA ŚWIECZKA LED


Bezpieczna świeczka LED

Dostępność: W magazynie

  • Kup 12 po 2,39 zł za każdy i oszczędź 21%
  • Kup 24 po 2,17 zł za każdy i oszczędź 28%
  • Kup 48 po 1,99 zł za każdy i oszczędź 34%
Biały
2,99 zł Cena:

Szczegóły

Bezpieczna świeczka T-LIGHTS


Bezpieczne świeczki wyposazone w układ elektroniczny w najnowszej technologii LED, aby wygenerować bezpieczne, trwały, ciepły i realistyczny blask prawdziwych świeczek.

Bezpieczne świeczki T-LIGHTS doskonale symulują losowe migotanie i atmosferę prawdziwych świeczuszek tealight, eliminując jednocześnie zagrożenie jakie niesie prawdziwy płomień swieczki.

Ponadto, w przeciwieństwie do prawdziwych świeczek nasze bezpieczne świeczki mogą być uzywane (po wyminie baterii) non stop.

Wraz z ich unikalną technologią losowego migotania, T-LIGHTS są wyposazone w przełącznik który umożliwoa ich wlączanie i wyłaczanie kiedy tylko zajdzie taka potrezba.

Świeczki zasilane są 1 x baterią CR2032 (w zestawie), która bardzo prosto można wyminić. Załączona w zestawi bateria pozwala na świecenie ponad 70 godzin (po wyminie na baterie alkaiczną ten czas może wydłużyc się dwukrotnie). Wyobraź sobie, jak wiele zwykłych swieczuszek mususz spalić w tym czasie.

Inteligentne Świece wyglądają fantastycznie w każdym otoczeniu, gdzie używane byłyb zazwyczaj standardowe świece. Z daleka, są nie do odróżnienia od zwykłych świec.

Ich klasyczny design świetnie wygląda i jest idealnie dopasowany do kązdego świecznika czy latarni przeznaczonej na świeczi tealight.

Nie pozostawia bałaganu, nie dymi, nie ma potrzeby aby cały czas pamietać o wyminie zwykłej świeczeki. Nie ma ryzyka pożaru.

Bezpieczne świece mogą być pozostawione bez opieki na czas nieokreślony. Są idealne dla zapracowanych rodzin i osób z małymi dziećmi i / lub zwierzętami, w pomieszczeniach gdzie uzywanie otwartego ognia jest zabronione.

Inteligentne Świece są bezpieczniejsze niż standardowe świeczki a przy tym dają ciepłą i mystyczną atmosferę jak prawdziwe świeczki.Wymiary produktu:

  • średnica- ok 3,8 cm
  • wysokość podstawy - ok 2cm

 

Zobacz również

Świeczka - SUKNIA ŚLUBNA

Świeczka - SUKNIA ŚLUBNA

7,99 zł Cena: Już od: 4,99 zł
Latarnia lampion - BIRDS

Latarnia lampion - BIRDS

49,90 zł Cena: Już od: 40,56 zł
Księga gości - ecru

Księga gości - ecru

Regularna cena: 49,00 zł

Teraz tylko: 19,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam