personalizacja wachlarzy personalizacja wachlarzy

 ZWROTY I REKLAMACJE

 

ZWROT TOWARU:

 

1.

 

Kupujący - konsument, który zawarł umowę sprzedaży ze Sklepem Internetowym, zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r. poz. 827) ma prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży bez podania przyczyn, w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia dostarczenia towaru. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed upływem terminu.

 

a)

Odstąpienie dokonywane jest przez złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, w szczególności z wykorzystaniem formularza i wysłane dowolnym kanałem porozumienia się na odległość, m.in.:

wiadomością e-mail, na adres: biuro@victoriacoburg.pl,

w formie pisemnej, na adres: Import-Eksport & Hurt-Detal, ul. Kolejowa 12a, 38-480 Rymanów.

 

b)

Po otrzymaniu/odebraniu oświadczenia woli o odstąpieniu od umowy sprzedaży, na wskazany przez Konsumenta adres e-mail Sprzedający niezwłocznie przesyła Konsumentowi potwierdzenie otrzymania odstąpienia od umowy.

 
 
 

a)

Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu towaru (koszty przesyłki) mając na uwadze, aby wybrać taki sposób, by towar dotarł do Sprzedającego w stanie nie zniszczonym.Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

 

b)

 nie posiada wad, z wyjątkiem stanowiących podstawę do reklamacji.

     
     

Szczegóły dotyczące ZWROTU IREKLAMACJI są umieszczone w Regulaminie Sklepu pkt. III
 

Do odsyłanej przesyłki należy dołączyć:

 
 

1.

 Wypełniony „FORMULARZ ZWROTU / REKLAMACJI”.

 

2.

Paragon lub kserokopię faktury VAT.

 

3.

 Jeżeli w przesyłce znajdowały się dodatkowe produkty lub upominki - należy je także zwrócić

   

 

Firma Import-Eksport & Hurt-Detal zobowiązuje się do zwrotu pieniędzy, przelewem, na konto wskazane przez klienta w formularzu. Przelew na konto to jedyna możliwa forma zwrotu pieniędzy. Kwota podlegająca zwrotowi to należność z paragonu/faktury, którą każdy klient otrzyma wraz z zamówionym towarem.

 

Wszelką korespondencję oraz zwroty prosimy przesyłać na adres:

 

 

Import-Eksport & Hurt-Detal

ul. Kolejowa 12a,

38-480 Rymanów

  

 

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub w celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt na adres e-mail podany w zakładce KONTAKT Z NAMI

 
FORMULARZ ZWROTU/REKLAMACJI
 
 Formularz zwrotu
     

 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam